Žumpa ČT, lidé nejsou voli. Židé a Poláci v ohrožení. Vinu má i Schwarzenberg, říká k Ukrajině exdiplomat Polreich | ParlamentniListy.cz – politika ze všech stran

Česká televize šíří nesmysly

Soukromá média Miroslava Polreicha dle jeho slov nezajímají, protože si mohou dělat, co chtějí. „Ale co předvádí Česká televize, je tragédie. Vždyť často vykládají naprosté nesmysly, stejně ten jejich reportér v Kyjevě. Lidé ale nejsou takoví ‚voli‘, jak si asi ČT myslí. Oni z nás skutečně dělají absolutní voly. Neustále tam mluví ti samí dokola, nikdy nepozvali nikoho, kdo by mohl mluvit jinak. A takoví lidé tu jsou, jenom já jich znám desítky,“ říká ParlamentnímListům.cz.

„Mělo by se přestat s tím válečným štvaním. Viděli jsme to na příkladech Libye, Sýrie i jinde. Média mluvila, jak vypukne válka, že ještě den a přijde boj. Když nic nepřišlo, už se mlčelo. Proč třeba v České televizi neustále během jednoho pořadu byl záběr na hořící pneumatiky z Kyjeva? Proč nám třeba neřeknou, jak se dostal Viktor Janukovyč k moci? Nebyl takhle náhodou demokraticky zvolen ve svobodných volbách?“ připomíná fakt, který ve zpravodajstvích není téměř zmiňován.

„Proč nám v ČT raději místo těch hořících pneumatik neukážou, kolik ve volbách dostal Janukovyč a kolik opozice. Obecně se uznává, že výsledky voleb se mají respektovat a v tom je problém! Proto nám ty výsledky ukrajinských voleb nechtějí ukázat, nezapadalo by to do jejich scénáře: demokratická opozice vs. zločinný Janukovyčův režim,“ dodává v komentáři pro ParlamentníListy.cz Miroslav Polreich.

Zdroj: Žumpa ČT, lidé nejsou voli. Židé a Poláci v ohrožení. Vinu má i Schwarzenberg, říká k Ukrajině exdiplomat Polreich | ParlamentniListy.cz – politika ze všech stran.

Zasláno v Pátek, 21. Únor 2014 v 09:25 a zařazeno do kategorie Zprávy z tisku. Můžete sledovat ohlasy na příspěvek pomocí RSS 2.0 feed. Reakce jsou momentálně uzavřeny, ale můžete mít zpětný odkaz na tuto stránku.

Komentáře jsou uzavřeny.