Změřit rychlost připojení

Linka
SPEEDTEST


CzechEnglishFrenchGermanItalianNorwegianPolishPortugueseRussianSpanishSwedish

Ukončete všechny aplikace, které by mohly ovlivnit prováděné měření!
Datové soubory jsou umístěny na serveru vampiredream.cz, takže výsledky jsou relativně :-) objektivní. Na rychlost vašeho downloadu/uploadu má vliv hodně faktorů a nedá se tedy s jistotou tvrdit, že naměřené výsledky jsou stoprocentně správné. Pro hrubou orientaci jsou snad dostačující. U horního speedmetru se dostanete zpět na stránku pomocí refresh stránky (F5).

Máte možnost porovnat mezi několika speedmetry. Teoreticky (a snad i prakticky), by tyto testy měly dávat zhruba stejné výsledky, protože všechny stahují datové soubory ze serveru vampiredream.cz Pokud po prvním testu kliknete na stejný speedmeter (ten nahoře), tak už budete stahovat data z jiného serveru a nebude možné posuzovat vaši rychlost vzhledem k prvnímu testu. Týká se to jen horního měřiče. Spodní dva stahují vždy z vampiredream.cz

Když jste přišli na tuto stránku, automaticky se vám spustil dolní test. Pro porovnání si můžete spustit i ty další – horní a výsledky downloadů porovnat, případně zprůměrovat. Rozpomeňte se na školní škamna a hbitě si v paměti přepočítejte Mbit/s na MB/s. Neopomeňte kbps! :-)