Nadutý Moravec opět vymýval mozky, zlobí se aktivista. A píše o Davidu Rathovi | ParlamentniListy.cz – politika ze všech stran

Již tradiční pondělní komentář Zdeňka Jemelíka, šéfa spolku Šalamoun, opět reaguje na nedělní debatu v ČT v pořadu „Otázky vymývače mozků“, tedy Otázky Václava Moravce. Spolek Šalamoun se dlouhodobě zabývá odhalováním nespravedlností v české justici a tak Jemelík tentokrát komentuje zejména tu část pořadu, která souvisí s činností soudů. V neděli Lenka Bradáčová a Tomáš Lichovník probírali kauzu Davida Ratha. Celý komentář je k dispozici na webu ParlamentníListy.cz.

Nadutý Moravec opět vymýval mozky, zlobí se aktivista. A píše o Davidu Rathovi

Spolek Šalamoun se dlouhodobě zabývá otázkami nespravedlností či selhání české justice, jeho nejvýznamnější tváří je někdejší disident John Bok. V úvodu svého komentáře Jemelík vysvětluje, co ho na, jak říká „Otázkách vymývače mozků“, Otázkách Václava Moravce pobuřuje. Šéf spolku Šalamoun říká, že je to hlavně „nepoměr mezi sebevědomím moderátora, přecházejícím místy až do nadutosti, a jeho povrchní, neúplnou znalostí probírané problematiky, dílem proto, že pořad ve výsledku podával veřejnosti účelově zkreslený obraz skutečnosti“.

Zdroj: Nadutý Moravec opět vymýval mozky, zlobí se aktivista. A píše o Davidu Rathovi | ParlamentniListy.cz – politika ze všech stran.

Zasláno v Pondělí, 6. Leden 2014 v 11:22 a zařazeno do kategorie Zprávy z tisku. Můžete sledovat ohlasy na příspěvek pomocí RSS 2.0 feed. Reakce jsou momentálně uzavřeny, ale můžete mít zpětný odkaz na tuto stránku.

Komentáře jsou uzavřeny.